| acris a întrebat:

Salut ce pot face ca sa nu imi mai iasa fire de par pe sub piele? sunt de la epilatul cu aparatul de epilat?

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da, pot să fie de la aparat. Caută o cremă care-ţi exfoliază pielea sau prepară acasă o chestie de genul. Şi când faci baie sau duş, asigură-te că speli zonele pe care le epilezi cu aparatul, cu un burete sau cu ceva abraziv care să te scape de un strat de piele. Că de multe ori, un burete simplu nu e de-ajuns.