| KyssOana a întrebat:

Buna INtrebare pentru raspuns rapid funda! mi-am luat astazi un cititor de card si nu-mi merge scrietonguelease insert a disck into drive G.
ce inseaman a trebuie sa am CD? daca da pentru ce pentru cititor sau pentru drive G? ajutati-ma plzz(sau trebuie sa fac o reinstalare la pc)?

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Introdu ala in pc/laptop si stai cu My Computer onn. Si vezi daca se schimba :/E :/F :/G sau alt Removable Disk. Daca s-a schimbat vreuna.dai 2x click pe ea si dupa vezi daca iti apar folderele de pe card acolo. Nu iti trebuie CD. Lasa-l cam 10 minute si vezi daca iti apare ceva pe ecran, cu Open This Folder sau Play this folder sau ceva de genul.

| KyssOana explică (pentru RyugaHideki):

Da am gasit pana la urma da mersi oricumwinking

1 răspuns: