| LoveIsTheAnswer a întrebat:

intrebarea este pentru cei din Galati, stiti care e cea mai buna frizerie, care sa tunda foarte frumos, as vrea sa imi schimb look-ul si nu stiu unde ar tunde mai bine si pretul sa nu fie chiar prea mare.Va pupicesc, astept raspunsuri.(PS : Si scuzati-mi intrebarea) :*

3 răspunsuri:
| livia_twilight a răspuns:

In spate la master.acolo ma tund eu nu stiu exact cum se numeste

| LoveIsTheAnswer explică:

Si ce iau ca sa ajung la Cleopatra, maxi taxi, scuza-ma ca nu stiu pentru ca nu am mai fost acolo happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer mi s-a parut ca cea mai buna este la Cleopatra. Experti, nu altceva.Mult succes