| Anonim_7591 a întrebat:

Bunawinking
Intrebarea mea nu e foarte importanta desi mi-as dori sa stiu parerea voastrahappy
Stiu aces site de 1 an chiar daca mi-am facut cont de curand si am observat ca atunci cand o intrebare este formulata gresit sau cand cineva pune o intrebare mai "stupida" doar pentru ca nu stie un anumit lucru, mai toti incep sa comenteze. Mie nu mi se pare corect, mda sunt unii care fac si farse dar unii chiar nu merita sa ne batem noi joc de el doar pentru ca nu cunoaste un anumit lucru. Voua vi s-a intamplat vreodata asa? Sau cunoasteti vreo intrebare de acest gen?

5 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Da mi se intampla cand nu stiu ceva, ca ce da cum sa nu sti si imi zic ca sunt proasta si altele.Eu nu prea ies pe afara, nu prea ma interesez de unele chestii.Cum ar fi de exemplu a venit odata la noi in sala la antrenament un domn, iar eu eram singura care nu stiam cine este acel domn. L-am intrebat pe profesor si fetele erau acolo, iar una a zisbig grinoamne Maria chiar nu sti nimic.
Iar atunci profesorul ne-a zis la toate ca nu se naste nimeni invatat, si mi-a explicat si cine este acel domn.Era cel care detinea sala. Dar oricum m-am simtit prost, oricum cand explici ceva ciuva tot asa face, unele persoane ma scuzati...
Ei cam atat am avut de zic, pa-pa.

| Pufuleteeeee a răspuns:

Exactwinking si eu am vazit chiar asa...si sincer nu e nu stiu ce dar de obicei si eu dau la stupid sau asa pentru ca chiar daca e pun o intrebare la care chiar astept un raspuns bun si vine nu stiu caere si comenteaza acolo...acum sicer chiar ma enervez si unii chiar o meritawinking

| Liviu222 a răspuns:

Pai nu e chiar corect dar asta e natura omului nu? Trebuie sa se dea mare cu ceva in fata cuiva. Eu cunosc si eu o intrebare sau chiar mai multe intrebari stupide pe care nu as vrea sa le pun pe acest site, chiar daca stiu si raspunsul la elehappy. Si nu e un lucru chiar asa de rau faptul ca unii incep sa comenteze cand vad o formulare agramata sau o intrebare stupida deoarece cel care a formulat/pus intrebarea isi va da seama de greseala facuta si nu o va mai repeta. Toate au un rost chiar si batjocura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Intradevar este nedrept, dar ce sa faci, regulile sitului. Dar cel mai enervant este atunci cand toti sar cu gura, este cam nepoliticcos! Sincer nu stiu daca mi s-a intamplat, am uitat, dar stiu precis cand cineva avea numele de mireasmadescubrat, si a intrebat ce parere avem despre acest nume, la care unii au inceput chiar sa o faca nesimtita pe persoana respectiva, uite:

http://www.tpu.ro/conversatii/va-place-numele-meu-d/

Pe atunci avea alt nume!

Sunt multe faze de genu asta, dar nimeni nu reproseaza nimic.

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai acum cateva zile