| MetalLover a întrebat:

Intrebarea urmatoare va fi cam ciudata laughing : stiu un caine pe care. stapana lui (o baba ciudata) il lasa mereu pe afara (in fata portii). Cainele ala mereu cand trec eu cu o fata pe acolo latra si vrea sa ne muste. laughing E normal? Are rabie sau ceva? Adica. nu are bale la gura sau din astea. laughing Vreau explicatii de ce latra si ma musca.

Răspuns Câştigător
| Nousername a răspuns:

Probabil asa a fost dresat.Si eu am un caine care este dresat sa latre la persoanele necunoscute >Probabil ca acel caine este un caine de paza si de aceea latra si vrea sa muste.

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Da-i ceva de mincare.se va obisnui cu tine.te latra caci te simte ca ti-e frica de el.treci si nu te uita la el,nu-l baga in seama, dar da-i mincare-oase, etc...