| DeeaDiamond a întrebat:

joc cs. Si, yeah! sunt fata laughing. Am un cs 1.6, valve. Vreau sa-mi iau steam..., dar nu prea ma atrage sa dau 10 euro pe el laughing. Am auzit ca se poate castiga thinking. Are cineva idee cum? sau stiti vreun cs care aduce ff bine cu steamul la grafica, cat si la cfg, chestii, am auzit ca are tinta mai buna steamul, multe chestii avantajoase. Heeeeeelp. puppy dog eyes33

2 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Vrei si tu Steam cu CS 1.6 si alte jocuri faine? Eu recomand sa cumperi de la: stefan_crime1@yahoo.com
Este ieftin si sigur.Are anunturi peste tot pe internet, doar daca il cautati pe google.E de incredere, a vandut multe si are reputatie. Eu voi mai cumpara de la el.

| LiviuAlexoiu a răspuns:

Steam este gratis -_-
Doar ca pentru a-l activa complet trebuie sa cumperi un joc...
Dar totusi steam e gratis.