| Sabìŋaaa a întrebat:

happy Joi am banchetul si parul meu e ondulat dar vreau sa il indrept cu placa. Mi-am cumparat fixativ Taft Mega Strong si vreau sa stiu daca e bun, cine a mai folosit si daca nu se intareste tare parul si mai poate fi pieptanat. Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| D33A_5116 a răspuns:

Buna happy stai linistita fixativul e foarte bunwinking..si daca vrei sa te dai cu placa, tiasi recomanda o placa din ceramica, de ce? pentru a nu iti arde parul... sper sa te distrezi la maxim, Distractiee placuta, Pupici :*