| Ode34 a întrebat:

Buna.Joi este ziua mea. Vreau sa zic ca am o clasa plina de nesimtiti care te jignesc,nu suntem uniti deloc, ce-i drept cateodata ma inteleg cu ei. Fiind ultimul an care il mai petrec cu ei (sunt a8-a),as vrea sa le duc ceva la scoala,cum am facut-o in fiecare an,insa,cand ma gandesc ca o sa fiu recunoscatoare pentru toate momentele urate si naspa de la scoala,mai bine nu mai merg de ziua mea la scoala straight face laughing.
Nu e vorba neaparat ca nu prea ma inteleg cu ei,ci, ca nu stiu sa aprecieze.Le-ar trebui sa le iau cate o ciocolata milka la fiecare laughing, fata de alte clase care apreciaza si-o bomboana de 10 bani ..Deci ce sa fac,avand in vedere ca vreau sa le duc ceva la profesori,o ciocolata,ceva + la diriginta,ei poate o sa se simta prost.
Precizez ca acum cat si cand eram mica imparteam tot cu toata lumea(ma rog, va dau un ex :daca merg cu inca 3 fete si /sau baieti la magazin,prefer sa impart ce-mi iau in bucati egale laughing big grin ) si m-as simti naspa sa nu dau, desi anul trecut doar eu si inca 2 colegi au dus ceva la scoala.
Ceva sfaturi? Multumesc.Dau funda.
p.s: daca le-as duce, cam ce mi.ati recomanda?

2 răspunsuri:
| Devilgrim a răspuns:

La Multi ani devil

| Caddy14 a răspuns:

Eu din cls a 5-a nu mai duc nimic de ziua mea.Acum sunt a 10-a.pe cei care merita ii chem la un suc(de hamei) jucam un biliard si atat. laughing). care nu merita nu merita si gata.eu nu le dau nimic laughing