| bunny_6472 a întrebat:

la cati ani ati avut primul iubit?

9 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Prima iubita.Pe la 14 ani.

| RoxxuInna a răspuns:

11 ani

| deniisu a răspuns:

La 7 ani si 3 lunilove strucko fost cea mai tare perioda din viata mealove strucknu o sa il pot uita niciodata:X

| Sicmao a răspuns:

In cazul meu iubita si am avut pe la vreo 5 ani ( in gradinita ) daca nu ma insel.

| mgxxtreme13 a răspuns:

15 ani dar imi pare extraordinar de rau!
huuuuoooo rusine sa-i fie(sper ca vede ce am scrislaughing )
pacetongue

| ramkat a răspuns:

13! Si da, a fost cu ghinionbig grin Dar dragostea adevarata am invatat-o pe la 17 ani!winking

Răspuns utilizator avertizat
| kikiapa a răspuns:

De la gradi am iubit dar serios ded la 15 ani si am stat 12 ani impreuna

| albert007 a răspuns: