| ly01 a întrebat:

La cati ani ati avut primul iubit?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La misto.

| LaNaibaa a răspuns:

12 happy

| Elly7890 a răspuns:

16 jumate!

| caus3lov3ya a răspuns:

13tongue

| georgeceltoma a răspuns:

Mai trebuie sa te coci la minte apoi sa ceri raspunsuri dupa ce oferi la altii raspunsuri la misto si in bataie de joc mai ai pretentia sa fi si ajutata si luata in serios?

| EcstasyDubstep a răspuns:

"iubit" la 12

| Iloveyou123 a răspuns:

Nu as zice chiar iubit, fiindca la 12-13 ani nu poti avea relatie prea lunga incat sa iubesti. La varsta asta ai prieten cu care da te pupi te ti de mana etc, eu l-am avut la 12. Dar un iubit adevarat cu care ai o relatie stabila nu inseamna sa te pupi, la 12-13 ani da relatie inseamna sa te saruti incontinuu, frumos, dar o relatie la 16-17 ani se bazeaza pe comunicare si alte lucruri, dezbateri de probleme, diverse subiecte numai ai chef asa non stop de pupat, aia inseana IUBIT si atunci apare si IUBIREA. La 12 ani poti spune ca iti place un baiat, tu posibil vei crede ca-l iubesti dar vei vedea ma tarziu ce e dragostea cand simti ca tremuri toata si cazi din picioare de emotii cand e langa tine.

| DeeaLuvU a răspuns:

12 laughing.

| BiancaBăă a răspuns:

La 12.
Funda? :*
Te pup!