| bianca pisi a întrebat:

La cati ani ati avut primul iubit?

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!kiss
La 13 anisorihee hee Da...stiu! Cam micuta laughing Dar era o relatie inofensiva big grin Plimbari prin parc, imbratisari...laughingChesti din astea big grin

| Ana a răspuns:

La 14 ani big grin

Janina
| Janina a răspuns:

La 15 - 16 ani...cred tongue

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Inca n-am avut nici un iubit big grin

| JoJo a răspuns:

14.

| Summer Memories a răspuns:

Primul prieten l-am avut la 15 anibatting eyelashes

Tu?

| D A R i U t S s A a răspuns:

| ruxybelle a răspuns:

| ellabutterfly a răspuns:

16 happy si nu-mi pare rau ca nu m-am grabit big grin

| mermadia a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| xxemoelfyxx a răspuns:

7 ani o.e...baiatul din cls mea...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani happy tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta de 14 ani happy dar nu a fost cum ma asteptam big grin. Lucrul acesta se incadreaza pe locul 2 pe lista mea in materie de dragoste(pe primul loc se afla atunci cand m-am indragostit pentru prima oara, dragoste la prima vedere, dar care nu a durat decat cateva saptamani)
Peace big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zici ce cred eu ca zici prima oara pentru mine a ofst la 10 ani. ma lasase parintii la unchimiu la tara si eram singuri cu el in casa cand mi-a zis ca are sa-mi dea ceva special dar doar daca promit ca nu fac zgomot, eu am zis ca e ceva dulce dar nu prea a fost oricum va dati seama ce a urmat. la inceput a durut dar cu timpul a fost mai bine si am mai facut de multe ori dar acum e plecat in germania si mi-e dor de el sad. acum am aproape 13 ani si am un iubitel de varsta cu mine dar el e trimid si nu vrea sa facem prosti si in ultima vreme ma uit la un prof care imi place dar el nul intereseaza deloc, poate ma ajutati si pe mine aici. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un raspuns de troll mai devreme, eh, merita incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12laughing. ceva foarte copilaros...va dati seama. dar nah erau si saruturihee hee. ce mica si prostuta eram...