| michyy a întrebat:

la ce varsta va-ti inceput viata sexuala(fetele)? cum a fost prima data?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Ti-e frica ca o sa te doara, nu?!
depinde de cat de dotat e partenerul tau...

| Matzuccc a răspuns:

16 ani. A fost foarte bine desi inainte auzisem ca e aiurea prima data. Sincer nu m-a durut deloc desi partenerul era si el la prima actiune de genul asta blushing). M-a tinut de vorba incat nici nu am simtit cand s-a intamplat totul.Gandestete foarte bine inainte sa faci pasul acesta eu sincer nu am regretat dupa dar nici acum nu regret sper sa fii in aceeasi situatie ca mine.;* succes;*