| Leggio a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala, si cum a fost prima data?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Mikhtarian a răspuns:

Funda.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Nu suntem aici să ne expunem intimitatea pe tapet!
Pa, pa.

| AleexNC a răspuns:

Pe la 17- 18 ani ar fi cat de cat ok? thinking
Dar na depinde de oameni laughing

| KenVyQ a răspuns:

Intimitate va rog laughing Eu am inceput-o la 15-16 ani.Prima data mi-a fost putin frica..pana m-am obisnuit cu toate.Nu a fost prea dureros, decat ca trebuie sa nu ti se faca scarba in timplaughingAm patit si asta si prietena mea a inceput sa rada. Sper ca te-am ajutat. Funda?:X

| AndruCriistina a răspuns:

Hmm..cam intim! laughing) eu mi-am inceput viata sexuala la 13 ani si nu ma laud si nici nu ma supar daca cineva ma jigneste sau imi spune ca de ce la aceea varsta ..prima data a fost dureros mai bine spus pana la a treia oara. Daca esti baiat ar trebui sa stii foarte bine cum sta treaba cu sexul, daca esti fata iti dai seama nu ai experienta nimic prima data dar dupa capeti experienta pe parcurs.