| Deniiisia a întrebat:

La educatie antreprenoriala, noi, pe parcursul anului scolar ne dezvoltam o firma, iar firma din care fac si eu parte se ocupa cu personalizarea şorturilor de bucatarie.Acum,profa ne-a cerut sa facem o reclama in care sa ne promovam sorturile... Noi nu prea avem idei...are cineva vreo idee de reclama?(sa fie amuzanta,daca se poate, dar in caelasi timp sa NU fie vulgara, avand in vedere ca reclama va fi prezentata la scoala)

1 răspuns:
| Robert53 a răspuns:

Ai putea sa le promovezi facand o reclama in care iti cade ceva pe sort iar dupa se spala foarte repede laughing