| Maya_8602 a întrebat:

La multi ani tuturor domnisoarelor si doamnelor!

Dar eu am o problema

Vineri l-am spus pe fostul meu prieten(care inca cred ca ma place)pentru ca a facut o chestie. dar nu mai conteaza, s-a suparat pe mine, tot weekend-ul nu a vb cu mine, si luni a vb cu mine tot putin, dar azi iar vorbea mult cu mine, radea, a vrut sa stea in banca din spatele meu, pe facebook, un coleg a zis ca el ma place, pe langa toata clasa care zice, ramane uitandu-se la mine...ma necajeste, a fost fericit cand i-am zis ca cel mai frumos martisor a fost de la el,. pff ce sa mai cred, voi ce credeti? Fetelor puteti sa raspundeti si voi dar m-ar ajuta mai mult raspunsurile baietilor.

Fara raspunsuri jignitoare, dau vot si funda!
Si numai ziceti ca sunt clasa a 3a sau a 4a sunt clasa a 7a!

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Da, cred ca te mai placehappy, dar daca vrei sa mai o relatie cu el fi atenta ca poate sa se si joace cu tinewinkingPa, pa

| noob a răspuns:

E mare diferenta dintre clasa a 3-a si a 7-a...