| Sadop a întrebat:

Buna happy!
La profilul filologie la ce se da teza? Dar la stiinte sociale?
Funda!

3 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

La filologie, la romana, engleza, geografie/istorie si latina.

| moniii5 a răspuns:

La filologie se da la romana, latina, istorie sau geografie la alegere, engleza sau franceza (depinde de liceu)eu dau la franceza

| Coryyna455 a răspuns:

La filologie din cate stiu eu dai teza la franceza sau engleza, romana, latina, geografie sau istorie.La stiinte sociale diferenta e ca dai la logica teza in loc de latina happy