| DrinkPink a întrebat:

Buna la toata lumea! Am o problema cu cosurile [acneea], adica nu e foarte grav insa imi apar multe cand sunt pe stop si as vrea daca se poate sa imi recomandati si mie niste creme, geluri, ceva cu care sa nu imi mai apara, dar daca se poate sa scap si de semnele lasate in urma cosurilor.Cremele sa nu fie asa scumpe [pana in 15 lei daca se poate], sau daca nu ceaiuri sau metode ...mersii mult, FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| DeliaDaniela a răspuns:

Retin-a, ivapur, zineryt, skinoren gel, unidox solutab! Alege care vrei! eu am avut aceeasi problema si am fost la dermatolog, care mi-a recomandat aceste produse! insa bineinteles, nu le iei pe toate odata! Folosesti doar cate un produs, pana cand unul dintre ele isi va face efectul!
Dar oricum, sfatul meu este sa consulti un dermatolog... el va sti exact de ce ai nevoie! bafta happy

1 răspuns:
| Tzutzik a răspuns:

Eu am aceeași problemă și mi-am procurat zneryt e foarte bun, cel puțin mie îmi ajută. desigur îmi mai apar ceva coșuri dar se întîmplă înainte de ciclu.Baftă!