| andrrey000 a întrebat:

Este prima data cand pun o intrebare aici si as dori sa vad care este modul de functionare, am mai vazut intrebari "la misto" dar va asigur ca a mea este cu adevarat o intrebare problema, am 15 ani si inca NU mi-am inceput viata sexuala, de 6 luni sunt intr-o relatie cu un tip care are cu 5 ani mai mult decat mine, intr-o seara m-a invitat la el, mi-am dat seama ca vrea ceva de la mine dar totusi am acceptat.Ne-am uitat la un film, am ascultat muzica am servit masa impreuna si am servit un pahar de vin. Dupa ceva timp am inceput sa ne sarutam pasional, m-a dezbracat de pantaloni, de chiloti dupa ce mi-a dat chilotii jos mi i-a pus langa cap si eu cand am intors privirea catre ei am observat ca erau patati de rahat nu stiu de unde pentru ca eu sigur nu ma cacasem pe mine am luat chilotii si i-am bagat sub perna sa nu ii vada.Deja imi zburase toti fluturii din stomac pentru ca in minte aveam doar intrebari de genul: "I-o fi vazut si el?" O fi mirosind? Lasand asta la o parte a inceput sa imi faca sex oral, eram un pic pudica dar mi-a zis ca totul e ok sa inchid ochii si sa dau frau imaginatiei ce imaginatie frate ca in timp ce omul isi facea treaba pe mine m-a trecut mare cacare si matele imi faceau ca la razboi, m-am scuzat spunandu-i ca e probabil de la ciorba lu masa'pe care o mancasem cu el mi-a zambit si si-a continuat treaba. in tot timpul asta matele mele faceau si rau deja ma enervam cum naiba sa mi se intample tocmai mie asta? Ma gandeam eu...colac peste pupaza dupa ce imi trecu matele ma ridic frumos sa ma imbrac ca nu se intamplase nimic intre noi, in timp ce cautam pantalonii prin pat constat ca chilotii mei se aflau pe jos si nici decum sub perna, wtf? ai cui erau chilotii plini de rahat de sub perna?

Răspuns Câştigător
| oaneoane a răspuns:

Faci misto?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! 15 ani? sex oral? nu e prea devreme? de ce te grabesti? esti pregatita fizic, psihic pentru astfel de relatii? cat despre lenjerie no coment.straight facestraight face

| ROB3RT89 a răspuns:

Hai sa mai fim si seriosi, un om cu putina demnitate in el n-ar posta asa ceva, mai ales partea cu lenjeria intima...Nu ti se pare ca esti cam ironica? Totusi la 15 ani sex oral? Imi place de tine,sti sa-ti traiesti viata la maximhappyCred ca ar fi mai bine sa-ti bagi mintile in cap si sa lasi prostile, e mai bine pentru viitorul tau, crede-ma!

| PornoxxlSelect a răspuns:

Citind cu atentie, vad ca te dai de gol in citeva locuri.Articolul este scris de un baiat, asta sint sigura numai ca nu vad logica.http://banc-bula.blogspot.com/