| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna la toti...am 13 ani impliniti pe 28 aprilie si am o nelamurire
de ce am scurgere vaginala foarte abundenta...sanii umflati si intariti pe margine.stari de nervozitate, ameteala, greata.stari de voma.imi apar niste bubite...pe frunte? de la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

Pentru ca e perioada de pubertate(maturitate).si cred ca trebuie sa ti vina cicluthinking daca nu ti-a venit pana acum. adica asa cred.cel mai bine e sa vb cu mama ta sau sora ta mai mare daca ai.

3 răspunsuri:
| Linda100 a răspuns:

Pubertate.

| BloodLine a răspuns:

Tu ai pus cel putin 10 intrebari despre chestia asta.
Ai vreo placere sa pui aceeasi intrebare de n ori si sa primesti aceleasi raspunsuri sau chiar nu intelegi ceva?
Uita-te sa vezi cate intrebari ai pus despre chestia asta, esti obsedata.

| katy_8666 a răspuns:

Cel mai bun raspuns e al lui claudiu! e din cauza pubertatii! dc inca nu ti-a venit ciclul, probabil in curand iti vine.si in legatura cu bubitele...nu stiu si gur.