| 123456789dumitrita a întrebat:

Buna la toti. Am o întrebare care mă deranjează suficient. Astazi la scoala la ora libera am plecat la cantina cu amica mea. In ce asteptam a sunat-o colegul nostru de clasa de care imi place foarte mult. Ce ciudat era ca parcă vorbeau ei la telefon dar mereu o întreba unde sunt eu, daca doresc sa iesim impreuna undeva in parc, ce planuri am. Îmi puteti spune de ce el a facur asa? Deoarece a putut sa ma sune pe mine dar sa nu vorbim prin ea.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate cu tine nu vorbeste la fel de des cum vorbeste cu ea si ii era rusine sa te sune si abordeze direct.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu-l intrebi pe el? Cum am putea stii noi, de ce a facut asa?

| sierra1 a răspuns:

Dacă îl intrebi pe EL primești un răspuns sigur. Deci întreabă-l fără nici o jenă.

| devilshelp a răspuns:

Intreaba-l pe el, pana la urma nu ii putem citi gandurile. Eu de obicei cand intrebam chestii de genul despre un baiat il placeam. Nu vreau sa iti ridic sperantele in caz ca nu e adevarat, dar poate sa fie o optiune. Vorbeste cu el si afla