| mardeamor a întrebat:

Buna la toti! Sunt noua pe acest site si sper sa ajut iar la randul meu sa fiu ajutata.Deci...cine vrea sa fie prieten/prietena cu mine? Astept cereriwinkingPup

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna Adelina!love struck
Bine ai venit pe TPU!love struckSper sa iti placa aici big grin Sa intri cat mai des si sa iti faci cati mai multi prieteni big grin
TPU este un site foarte interesantwinking
Byekisskisskiss

4 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Buna Adelina!kissBine ai venit pe site!~kisslove struck Iti urez sa ai parte de cat mai multi prieteni fundite si raspunsuri inteligente!winking

| EUSIATIT a răspuns:

Eu ma bucur sa te cunosc. uite te adaug un lista mea de prieteni ok pa

| EUSIATIT a răspuns:

Pupici dulci

| jane_5414 a răspuns:

Buna iti spun si eu! Ma bucur ca te-ai inscris pe acest site! Efoarte dragut si e de ajutor asa ca daca ai vreo nedumerire pune o intrebare iar noi o sa raspundem intrebarii tale si daca poti si tu la randul tau sa ajuti pe utilizatori.Bine ai venit!