| mardeamor a întrebat:

Buna la toti! Sunt noua pe acest site vreau sa ajut iar la randul meu sa fiu ajutata.Deci cine vrea sa fie prieten/prietena cu mine? Astept cereri. Pup

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun venit. Poi ai gasit situl potrivit in care poti face astawinking.
Distractie placuta pe site.

10 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Oky...

| valy a răspuns:

Vezi ca am trimis o cerere de prietenie. sper sa iti faci cati prieteni vrei.ca persoanele de pe TPU sunt niste oameni de aur.

| anss23 a răspuns:

Eu.Si eu sunt destul de noua pe acest site.

| anss23 a răspuns:

Ma mir ca intrebarea ta a fost publicata asa de repede.

| alecs871 a răspuns:

Ai nevoie de TPU ca de aerhee hee

| broscutsaaa a răspuns:

Aici este un site in care toti ne exprimam parerile si sentimentele fara jena.
Doar d`aia suntem TPU [ toti pentru unu ]. tongue
love struck

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Vezi ca site-ul creeaza depedentalaughing

Distractie placuta!kiss

| Sniper a răspuns:

Si eu sunt noubig grin Desi sunt nou, am inceput deja sa vad intrebarii destul de "ciudate".thinking

Răspuns utilizator avertizat
| cryss_1828 a răspuns:

Pareri pentru ce? Eu sunt de parere ca atata timp cat stii sa vorbesti si sa te comporti prieteni iti poti face imediat.