| Addriana_2885 a întrebat:

Ce vrea sa zica cand un baiat care are prietena ii zice fostei prietene dupa ce a vazut ca si ea si-a facut prieten "sper ca te mai gandesti si la mine". astept pareri... dau funda...Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Andru1996 a răspuns:

Poate decat vroia sa faca o irnoie sau poate ca vroia sa o faca sa se gandeasca la el in caz ca se desparte de actuala sau poate ca inca o mai iubeste p respectiva

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-ți mai face iluzii de împăcare. A fost ceva din reacția lui că te-a văzut cu altcineva, nu neapărat că vrea să se întoarcă la tine.
Pa, pa.

| cristi11cristian a răspuns:

Hmmmm adevarul e ca e cam Kinky treaba-pai nu poate insemna decat un singur lucru, si este legat de sexualitate dar din 2 motive bine intemeiate -1 fiindca este destul de mandru de performantele sale sexuale, iar 2 fiindca stie ca undeva acolo, chiar daca nu mai e ce a fost -isi are un loc asigurat! acum fie in materie de logica ai putea prea bine sa spui ca a fost doar o glumita acolo dar ca sa poti sti asta va trebui sa auzi cu propriile tale urechi si dupa sa concluzionezi! stii.atunci cand il auzi iti poti da seama pe ce accente pune pret!

succes!

| x4z5 a răspuns:

Nu iti dai si tu seama...
Inca te mai place happy
Dar poate tine si la actuala lui prietena...

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Ca el inca mai simte ceva pentru tine... fundita?

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Asta inseamna ca acel baiat este un C.u.R.v.A.r Deci e p.r.o.s.t!