| PiNkIiiIiIiEeeEeEe a întrebat:

la yahoo unde pot face sa mi se schimba numele la toti prietenii mei din lista? au facut multi, adica trebuia sa dau accept si mi-a aparut numele lor schimbat... mersi,,, funda

2 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Tu ti ai modificat numele si vrei sa ti apara la ei in lista cum la i modificat?
stergei din lista si da le din nou accept si se modifica numele daca faci asa.
eu una asa fac
sper ca te am ajutat si eu cat de putin
pa, paa,.

| elenutza7275 a răspuns:

Dai mass in care ii rogi sa iti dea Ctrl+Shift+R si apoi le dai acceptwinking