| BoMbeRmEn a întrebat:

Mi-am schimbat numele la Yahoo Messenger si stiam ca trebuie sa trimiti ceva ca toti din lista sa dea accept si sa apari in lista lor cu numele nou pe care l-am schimbat.Cum trimit aceasta "schimbare a numelui"? Funda!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa te vada toti prietenii cu noul nickname -> apasa tastele -> Ctrl+Shift+C (toate odata) ti se va deschide o fereastra de unde selectezi pe rand prietenii si apoi le trimiti noul nickname, de fapt se trimite automat cand dai click pe Finish. Ei trebuie sa dea Save. Bafta!

2 răspunsuri:
| CasaLocCo a răspuns:

Nu trebuie nimic.Toti pritenii o sa ii ai in lista numai ca o sa le apara noul tau nume. Funda? te rog

| DjShizZelLE a răspuns:

Nu iti trebuie nimic sa trimiti, cel putin mie nu mi-a trebuit si mi s-a schimbat numele dar nah... nu cred ca iti trebuie nimic... Fuunda?