| Naatusik a întrebat:

Buna lume...Am nevoie de ajutolul vostru..Am nevoie de niste ideii de decoratiune a clasei(Sunt clasa 10xD), se acceapta orisece idee...

1 răspuns:
| vasiustefan a răspuns:

Salut incearca sa faci un panou cu pozele colegilor tai inclusiv tu, regulile clasei, un panou cu o lista cu cursurile care se vor desfasura semestrul acesta, faceti betele, lipiti desene care va caracterizeaza pe voi fiecarre sa faca astfel de desen... Sper ca ti-am fost de ajutor... laughing