| Xixi a întrebat:

Deci TPU am nevoie de ajutorul vostru. in curand o sa avem la scoala "starturi vesele" si mi-ar trebui o descriere clasei. ceva de gen: Clasa 9 B suntem si am venit sa va aratam cad de curajosi suntem... iar echipei adversare mult succes la fiecare. etc.

va rog mult am mare nevoie. funda desigur! :X

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Nu mai vrei sa dai fundabig grin?

2 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Suntem clasa 9b, la inceput nici nu ne cunosteam dar acum suntem cei mai uniti, lucram ca o adevarata echipa si nu ne dam niciodata batuti. Vrem mereu sa castigam dar fara trisare, speram catoate celelate clase sa fie ca noi.
Parka ieri am inceput drumul de bobok, plin de idei noi, de prospetime, ajunsi la liceu, neam simti mai maturi, mai responsabili, mai plini de viata si cu putin "chef " de chiul. Ne uitam unul a altu fara sa ne dam seama prin ce clipe frumoase va urma sa petrecem. Cu toti 4 de la romana si fizica inca nu neam pierdut speranta ca bakul il vom lua toti si ca nu vor ramane colegi care vor trebui scrisi in album la rubrica "pierduti din tren ".
Timpul trece repede fara sa ne dam seama, in mintea noastra este doar, sper sa trec la romana, si de abia ast vacanta marelove struck.
nimic nu este mai frumos ca anii de liceu, profitati cu totii de ei, deoarece mai tarziu va va parea rau daca nu o veti fake :*
Le doresck tuturo un drum curat, fara obstacole, fara dusmani si tot binele din lume.

| LyaLiana a răspuns:

Pai poate merge Clasa Curajoasa : '' Nu conteaza daca castigam sau pierdem important este ca am lucrat ca o adevarata echipa "

fundita? puppy dog eyes