| ιυlια a întrebat:

Buna Lumee! Am o problema ce-am mai buna prietena a mea are probleme de familie. si din cauza ca s`a certat cu mama ei Numai vrea sa mai auda nici de mine. nici de Pr. ei de nimeni. Si eu am avut probleme grave cu familia. da na-m lasat`o niciodata. sau sa-i zic ca numai sunt prietena cu ea ca o iubeesc si tin la ea. da vad ca mi-a spus ca ( vrea sa inceapa totul de la 0 o viata noua.) Am consolat`o cat am putut si i-am dat sfaturi i-am spus ca sunt alaturi de ea dar degeaba ' Oare ar trebui sa incerc sa o uit? ca numai stiu ce sa-i mai zic sa o calmez? "

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

Laso sa se mai linisteasca...si dupa aia spune-i ca vei fii alaturi de ea mereu si o vei ajuta sa treaca peste toate,chiar daca viata iti mai pune capcane, iti trebuie putere si vointa sa treci mai departe cu, capul sus.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai las-o cateva zile sa ii treaca supararea si vorbesti daca vezi ca nu vrea sa mai fiti amice iti iei gandul.

| ιυlια explică:

Am uitat sa mentionez ca dau Funda! celui care ma poate ajuta sau imi poate spune ce sa mai fac :*:*Va multumesc! big grin

| ιυlια explică:

Va multumeesc! :*