| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Luna aceasta nu mi-a venit ciclul...imi vine greu sa iau in calcul posibilitatea de a fi insarcinata..mai ales ca am facut testul de sarcina si rezultatul a fost negativ, iar acum o luna mi-a venit...mai ales ca ultimul act sexual a fost acum o luna si jumatate, iar tipul respectiv nu a "terminat" in mine..Am programare la ginecologie tocmai saptamana viitoare, dar pana atunci as vrea sa citesc niste opinii.poate ma mai linistesc in a ma gandi la posibilitatea de a fi insarcinata. Pupici

2 răspunsuri:
| ʎpooɯ a răspuns:

Poate doar intarzie, dar nici sarcina inca nu este exclusa.

| RaUL5 a răspuns:

Este doar o ''delegrare'' o sa-ti revina la normal pe luna viitoare