| AtIr a întrebat:

Luna trecuta am luat Escapelle pastila de a doua zi n data de 28 parca. DUpa o zi mi-a venit menstruatia,dar luna asta inca nu mi-a venit.E posibil sa fie dereglare? Am facut-o protejat si o data neprotejat, dar a ejaculat afara.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Metoda coitului întrerupt nu este o metodă atât de eficientă.
Fă un test de sarcină.
Pa, pa.

| kasty a răspuns:

Poate sa fie o dereglare de cateva zile, dar exista si sanse de a fi ramas in urma coitului intrerupt. Daca nu vine in 3-4 zile fa un test de sarcina.