| eeafhadhghfgjgk a întrebat:

Buna
Luna trecuta pe 29 ianuarie mi-a venit prima oara menstruatia in schimb luna asta nu mi-a venit deloc dar am durerile pe care le am cand sunt pe stop... ce credeti ca s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nimic anormal. Când îţi vine pentru prima dată, e foarte neregulat.

| KillerWillBeBack a răspuns:

Buna!
Si mie mi s-a intamplat la fel.Cel mai bine este sa consulti medicul de familie si sa te trimita la un ginecolog. Daca nu poti sa iei legatura cu medicul, mai bine ia un paracetamol sau algocalmin. Uneori cand ma mai doare iau una din cele doua.

| Evelyn666 a răspuns:

Daca abia ti-au venit atunci va mai dura ceva pana sa-ti vina la o data fixa, iar durerile vor mai continua ceva vreme

| raluka13 a răspuns:

Stai linistita si mie mi se intgampla sa ma doara burta asa si sa cred ca o sa-mi vina iar ciclul dar nu-mi vine! pana la urma tot imi vine! nu cred ca se intampla nimicn pana la urma iti vine! ex eram la scoala si ma durea burta rau de tot si credeam ca-mi vine ciclul dar era altcevarolling on the floor

| Katerrine a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic, stai linistita. E normal. Cand vine pentru prima data vine apoi neregulat ( o luna da, doua nu, cam asa), deci e normal. Sper ca te-am ajutatbig grin.