| IamJustAgirl a întrebat:

Buna happy! Luni, in 16 o sa ma duc la mare, unde o sa stau o saptamana.Problema e ca inca nu mi-a venit ciclul si nu stiu ce sa fac ca sa vina mai repede si sa imi treaca pana atunci.Luna trecuta mi-a venit in 8 (nu imi vine regulat) dar nu stiu de ce acum nu mi-a venit straight face...ce sa fac? Daca ridic ceva greu imi vine?

2 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Nu poti sa faci sa iti vina mai repede. Si mie mi s-a intamplat ca intr-un an sa-mi vina fix in seara cand plecam, dar nu e chiar asa de rau. Daca nu vrei sa folosesti ob-uri poti sa-ti iei pe sub slip o pereche de chilori normai care iti vin fix si sa pui pe ei un absorbant. Nu o sa se vada nimic, nu jeneaza si poti sa intri in apa fara nici o problema.

| Elvina a răspuns:

Ce prostii spui. Iti vine si punct. Nu ai ce sa faci ca sa iti vina cand vrei tu. Daca iti vine la mare, ei si ce? S-au inventat ob-urile. Foloseste-le.