| unu_4026 a întrebat:

Buna :* m.am cerett cu mama si a vrut sa imi dea eu palma iar eu am ridicat mana si ea akrezut ca am vrut sa o ridik la ea iar acum ea nu vrea sa vb cu mine va rog ajutati-ma urgent! funda+rasp. folositor

7 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Asa face si mama dar, eu ii zic frumos:"Mami am vrut doar sa ma apar.Nu crede ceva gresit! Please..."Si zici :Ok, desi o zice cam ciudat isi da seama de aceasta chestie.Nu te ingrijora certurrile cu parintii sunt chestii inspuportabile dar trecatoare.

Apropo:Funda?

| Love3 a răspuns:

Explica-i politicos ce s-a intamplat si cere-i scuze. fundita?

| CaroleVoicu a răspuns:

Pai si maicamea so certat cu mine anul trecut prin vara si o vrut sa ma loveasca.eu i-am prins mana si i-am : "Ho! calm sa nu ma scap eu" si dupa aia am plecat. dupa vreo luna o uitat problema...deci las-o ca o sai treaca ei ca doar esti copilul ei...eu sunt baiat si am 13 ani si numai tati m-a lovit o data in viata(mi-a dat o palma care no so uit veac). deci mult noroc

| katy001_2743 a răspuns:

Pai eu m-as duce la ea si as incerca sa-i explic adica i-as zice:
-mama nu ma intelege gresit nu am vrut sa ridic mana la tine dar am vrut doar sa ma apar crezand ca o sa ma lovesti. te rog frumos iarta-ma

sau

-mama imi pare rau pentru cele intamplate nu am vrut sa ridic mana la tine a fost doar un instinct

Sper ca o sa te ajute:p

xFundaxbig grin

| Rutty a răspuns:

Pai.ai vrut sa te aperi, nu?
E din instinct miscarea pe care ai facut-o!
Ar trebui sa inteleaga! Adica. ea ce ar face daca taicatu ar ridica mana la ea? Nu ar ridicao si ea sa se apere?

Instinct. lasa ca-i trece!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca ai ridicat mana in legitima aparare. happy Si intreab-o pe ea, zii sa se puna in situatia ta, ce ar fi facut?

| unu_4026 explică:

Ce credeti ca s-a intamplat eram in kamera meah si a venit la mine si a spus ca ii pare rau si azis ca atunci a fost suparata si ca ii pare raurolling on the floor