| PetPetPet a întrebat:

Buna
m-am certat cu fostul meu iubit si nu stiu cum sa ma impac cu el ( e valentine's day ) ma ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pai,fa o 'reevaluare' asupra cauzei.Din ce motiv v-ati certat, cat este de important lucrul pentru care v-ati certat, etc.
O sa-ti dai seama unde ai gresit si tu si el, si totusi, o sa-ti ceri scuze si el o sa faca la fel.
Nu ai zis motivul deci nu pot spune prea multe

| Vladeanu_Andrei_1997 a răspuns:

Daca v-ati certat dintr-o prostie treci peste si incearca sa vorbesti cu el, sa va intalniti si poate va impacati.