| byapiki a întrebat:

m-am certat cu un prieten de-al meu din cauza unor fete din clasa mea. Ele au inventat niste minciuni despre mine, iar acum acel baiat nu mai vorbeste cu mine. Cum as pute sa il conving ca acele lucruri nu sunt adevarate? Plss

Răspuns Câştigător
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Incearca sa gasesti niste dovezi care sa arate adevarul, sau fa ceva pentru a demonstra ca tipele nu-s tocmai sincere si ok, in general privind lucrurile.Te sfatuiesc sa nu-ti bati prea mult capul pentru ca asta e unul dintre lucrurile despre care vei realiza mai tarziu ca nu merita.Prietenul tau, eu una nu l-as considera prieten. Daca iti era cu adevarat prieten nu se lasa influentat de niste fete, crede-ma.Cu timpul lucrurile astea se vor indrepta, o sa vezi.Iti mai spun un singur lucru : ai grija cu cine te imprietenesti, cui ii acorzi atentie si in preajma cui stai pentru ca facand alegeri gresite la nesfarsit o sa dai peste chestii de genul de nenumarate ori.Be happy! Bafta.bye!