| natalia886 a întrebat:

Eu am 12 ani si sunt cu un baiat ne placem foarte mult si ne intalnim destul de rar dar merge.La inceput eram mai apropiati dar acum nu. El intr-o excursie s-a pupat cu o fata pe buze foarte repede a fost o provocare ne-am certat el a incercat sa isi ceara scuze dar eram foarte nervoasa il credeam altfel totul a trecut de la toti aud ca ma inseala dar nu cred de cateva ori era sa ne mai despartim ne certam mereu din cauza barfelor cum ca el ma inseala dar acum totul e bine.Multe fete din clasa lui se dau la el si ma enervez dar si la mine e la fel doar ca unele stau numai dupa el. Oricum o fata din clasa lui vroia sa ne desparta si pe mine m-a facut in toate felurile ca sunt cu el si ea vrea sa fie cu el. S-a certat ingrozitor cu ea pentru ca m-a facut asa si eu stateam cu un baiat de vorba si mi-a spus ca el e ignorat prost si nu m-am certat cu el decat dupa un timp din cauza unei farse dar acum ne-am impacat daca ar afla oare s-ar supara pe mine? El nu mai vorbeste cu aia desi se intelegeau foarte bine.Baiatul ala e in clasa cu prietenul meu chiar ma simt prost daca ar afla ce sa-i spun? Am foarte mari emotii! El tine mult la mine si ma intelege ma accepta asa cum sunt cateodata ma joc cu alte fete ne impingem pe strada tipam ne batem joc de aia care trec pe strada cateodata chiar facem lucruri penibile ne apuca bataia(doar in joaca)pe acolo si chestii de astea nu se supara pe mine ma imbratiseaza..si se poarta foarte frumos cu mine dar eu acum nu am dreptate si daca afla ce pot sa-i spun? Dau funda la cel care imi ia mesajul in serios si care mi-ar da niste metode bune de a evita cearta! Multumesc!kiss!

Răspuns Câştigător
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Uite eu sunt intr-o relatie de 3 ani si ne certam ff tare se multe ori dar iar ne ipacam si eu si e am auzit ff multe barfe si n eam certat dar acum am invatat sa avem incredereunul in celalalt si sa nu ne mintim e cea mai buna solutie

8 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Lolex. La 12 ani? Eu la varsta aia ma uitam la h20, si tom si jerrylaughing)))

| natalia886 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Dragilor mie chiar nu imi pasa absolut deloc de ce faceati voi la 12 ani eu am am pus o intrebare si doream sa mi se raspunda daca tu nu esti in stare mai bine nu mai zi nimic deci pe mine chiar nu ma intereseaza daca faceati voi teme sau invatati nu-mi pasa!

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru natalia886):

Atunci nu mai pune intrebari de copii de 12 ani. Daca ceri ajutoare, fii serioasa. Spui ca nu sunt in stare? Tu esti in stare sa te descurci? Vad ca nuwinking

| TrustStyle a răspuns:

L-ai spart pe ala=]ce sa mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci..in primul rand nu mai scrie asa de mult ca imi fug ochii. In al doilea rand daca te mai injura vreuna injuro si tu pe ea sa nu se creada ea cea mai tare sau slte abureli din astea. In al treilea rand sa nu aduci aminte de ce s-a intamplat, prefate ca nu ai observat nimic, si cearta va fi evitata.

| Agalloch a răspuns:

Ce decepţionată eşti...

| scorpionsstef a răspuns:

Apuca-te de temewinkinglaughing)))Ai 12 ani!straight facesi ne mai miram de ce apar atat de multe fete "violate" si gravide.chatterbox

| natalia886 explică (pentru scorpionsstef):

Fete violate si gravide apar din cauza lipsei educatiei sexuale si tocmai din cauza principiului "fata mare pan' la moarte" care spune doar " nu te f***" in loc sa dea o explicatie copilului. adica tocmai din cauza ca suntem atat de pudici, plozii habar n-au ce e bine sa faca si ce nu, pentru ca educatia romaneasca se bazeaza pe ce zice lumea si nu pe ratiune.