| Liiia7 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat ne cunoastem din copilarie cand ne jucam zilnic acum nici nu ne salutam! Credeti ca ar trebui sa-i spun si daca da cum?

Răspuns Câştigător
| Babyralu99 a răspuns:

Heii. love struck
Mai intai, incepe sa vorbesti din nou cu el, sa fiti prieteni din nou si dupa ceva timp, sa il intrebi daca vrea sa fiti mai mult decat prieteni. happy

2 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Nu! Nu-i spune verde in fata! straight face Sa-r putea speria. incearca sa intri in vorba cu el, sa redeveniti prieteni si apoi poate. da poate! Sa-l intrebi daca sunteti more than friends!

Have a nice day!
Funda?smug

| CosminC86 a răspuns:

Ciau! Desigur ca ar trebui sa-i spui, ca sa stie baiatu ce are de facut. Cum sa-i spui? Verde-n fata.