| Led a întrebat:

m-am operat de apendicita acum 2 luni jumate si de vreo 2 saptamana a inceput sa ma doara in jurul operatiei mai mult spre partea inghinala, dar nu ma doare si la repaus. eforturi mari nu am facut.a mai patit cineva asa, trebuie sa mai astept sa se vindece?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Inca e proaspata rana, e normal sa mai ai unele disconforturi. Pentru siguranta ta fizica si morala, mergi sa te consulte un doctor.
O zi frumoasa!

| Sysy_7541 a răspuns:

Aolooo frate toti dupa 2 luni va vaitati ca va doare operatie. Si eu am facut si deja la 2 saptamani faceam sport. Nu mai va vaitati atat ca nu vi se intampla nimic.