| Eusuntaici a întrebat:

M am saturat. Am 14 ani iar mama ma lasa afara pana la 5 jumate maxim. Prietenele mele stau afara pana la 8. Eu nu vreau sa ies in fiecare zi ca in cursul saptamanii invat, dar vineri sambata si duminica vreeau si eu sa ies afara. Mereu imi zice ca daca ma prinde fumand sau cu baieti ma bate. Ajutati ma! Cum sa ii explic? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| AndddRu a răspuns:

Omfg, si eu ies afara si ma lasa pana la 1 maxim puppy dog eyes
ar trebui să vorbeşti cu ea, ce pnm. zici că eşti la închisoare oh go on.

| dana85 a răspuns:

La varsta ta sfatul mamei chiar e folositor.Ca sa aiba incredere in tine sa ramai mai mult la joaca, trebuie sa ii dovedesti ca meriti aceasta incredere, sa iti cunoasca anturajul si sa fie fete cuminti si sa iti respecti cuvantul.