| lorennnna a întrebat:

M-am transferat in clasa a 11a pe semestrul 1 de la mate-info (un liceu) la bio-chimie (alt liceu) dar am constatat ca nu imi place deloc si vreau sa ma intorc semestrul asta de unde am plecat! Este posibil o intoarcere? Am media necesara si sunt si locuri.

6 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

In semestrul viitor poti sa te reintorci daca ai medie, sunt locuri libere si daca ti se va semna transferul.BaftA! Funda?big grin

| lorennnna explică (pentru Bogdanovici24):

Adica eu acum in semestrul asta nu pot sa ma mut? din februarie?

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru lorennnna):

Numa din semestrul viitor poti! Transferurile se fac odata pe semestru! Bafta! Funda?big grin

| lorennnna explică (pentru Bogdanovici24):

Pai dupa ce termin semestrul asta, acum in februarie... pe al 2lea sa ma transfer, in al 2lea semestru sa fiu acolo... se poate?

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru lorennnna):

Da se poate, trebuie sa depui atunci cat mai repede dosarul si cererea de transfer.Bafta!big grin Funda?big grin

| anonlm3 a răspuns:

Eu stiu ca transferul se face o data pe semestru.Incerca si vezi ce rezolvi.Succes!