| anonim_4396 a întrebat:

ma ajuta si pe mine cineva?big grin vreau fragmentele in care sunt prezentate elementele realiste, clasice si romantice din CIOCOII VECHI SI NOI

1 răspuns:
| rmx05 a răspuns:

Cauta pe google si o sa gasesti, dar nu mai pune astfel de intrebari pe TPU pentru ca s-ar putea sa fi suspendata...administratorii site-ului (nici eu nu inteleg din ce cauza) nu accepta sa se puna intrebari care pot ajuta la rezolvarea unor teme, pe acest sitewinking