| mafi5 a întrebat:

laughing ce ati face daca ati avea un milion intr-o excursie? dar pentru toata ziua? ce ati vrea cu atatia bani? eu mias lua un cartus pentru imprimanta care costa fix un milionbig grin. dar sa revenim la parerea voastra!

Răspuns Câştigător
| piciuk a răspuns:

Daca e vb de excursie, normal ca m-as duce si as cumpara suveniruri pentru mine, cate ceva si pentru cei de acasa... sa tin amintire din locurile prin care am fost... imi place sa tin lucrurile astea, am o gramada acasa

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Hm pai daca nu ar exista consecinte ca l-am cheltuit m-as duce la o tura nebuna de cumparaturilaughing direct in magazinul de cosmetice sa imi iua: oja, rimel, ruj etc etclaughing

| broscutsaaa a răspuns:

I`as pastra pana as face rost de mai multi si mi-as cumpara haine. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey depinde un milion de ce? Lei noi sau vechi? Euro? Lire?

| Miha_7476 a răspuns:

Grea intrebare dar cred ca mi-as cumpara un rimel dragut si o oja cu o culoare simpatik...cam atat cu 100 ron:d