| Rritu a întrebat:

ma numesc Alex, am 15 ani, 1.85 m si 63 kg
In luna ianuarie. am fost pentru prima data la sala, am fost cam o saptamana, dar din motive de timp + ca sala e la o distanta destul de mare am decis sa fac cateva ceva pe acasa si cand voi mai creste sa merg din nou la sala.
Am inceput cu flotari/abdomene
Fac 4 serii de flotari, cate 10 pe serie ( cat pot.)
Si mai fac 200 de abdomene, fara oprire happy
Acum. problema este ca la abdomen au inceput sa se vada patratele cand il incord dar. doar in partea stanga.
In partea dreapta se simt dar nu se vad delocstraight face
Este vreo problema, sau in partea dreapta o sa se vada mai tarziu si o sa fie la fel de mari?

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Adrian_5136 a răspuns:

Probabil ca in partea dreapt ai un strat adipos mai mare dar o sa se vada in timp

1 răspuns:
| Rritu explică:

Deci nu se poate sa nu fi executat exercitiul corect din neatentie si sa se fi dezolvtat doar o parte?laughing [de asta imi era mi-e frica]