| alexxx a întrebat:

Salhappyas vrea sa mi se vada mai tare patratele de la abdomenhappy am banca de abdomene, cam cate serii ar trebui sa fac, si cate abdomene la prima seria, a2 etc... fundahappy

Răspuns Câştigător
| bagabondus a răspuns:

Cel mai bine este sa o iei usor sa faci prima saptamana cate 10 prima serie, 20 a 2-a si tot asa pana la seria 4 iar de saptamana urmatoare sa sari la 25 prima serie 50 a 2-a 75 a 3-a ...etc oricum patratelele se formeaza f greu... eu la sala am ajuns sa fac 4 serii de cate 100 de bucati