| masy95 a întrebat:

buna ma numesc Alex am 19 ani, si din cand in cand ma doare testiculul stang, dar nu se umfla, fac efort dar nu ma doare, dar cateodata am cate o durere scurta la testicul! poate fi din cauza fiindca nu mi-am inceput viata sexuala? Va multumesc.Astept raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,Alex!
Nu are nici o legatura viata sexuala!
Ar fi bine sa mergi la un urolog.
Te pup!

| masy95 explică (pentru anonim_4396):

Mai exact stii ce am?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are treabă cu viața sexuală, mergi la un urolog pentru consult. Poate fi un varicocel.
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

| masy95 explică (pentru Legiuitoarea):

Scuze ca te intreb, dar poate duce la operatie varicocelul?

| masy95 explică:

Ma scuzati ca intreb, dar se poate ajunge la operatie din cauza varicocelei?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru masy95):

Bună dijn nou.
De cele mai multe ori, da!
Noi dăm sfaturi, medicul în urma controlului îți va da un diagnostic diferențial și tratament specific.
Nu te speria, mergi la urologie.
Sănătate!
Pa, pa.