| rares231 a întrebat:

Buna ma numesc calin si imi place de o fata care vrea sa fie cu mine dar si eu cu ea doar ca singura problema e ca aseara a avut intentia sa ma sarute dar exista o problema nu stiu cu sa sarut daca va rog ziceti-mi niste raspunsuri va rog!

2 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Nu iti va griji. In momentul ala nici nu realizezi ca nu stii sa o faci. Nu exista o tehnica anume pur si simplu iti misti buzele dupa cele ale partenerei. Ai sa vezi dupa ce vei avea primul tau sarut ca nu e nevoie sa stii sa saruti, totul vine de la sine.

| NoNameexd a răspuns:

Nu te panica, nimeni nu s-a născut învățat, totul vine de la sine, nu trebuie să faci nimic, o să-ți dai seama că te-ai panicat deegeaba după ce vei încerca! Baftă!