| Dydzzy a întrebat:

Ma numesc Diana. Am o prietena care are cosuri pe fata! Si nu cativa ci foarte multi! Intrebarea mea este: ce ceaiuri, tratamente, creme pentru ea stiti? Fundaa.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un tonic antiseptic și tinctură de propolis.
Exclus fondul de ten.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Zynerit dar costă în jur de 25-35 de lei. Îţi recomand Mibazom, de la farmacia veterinară care costă 5-10 lei. Usucă coşurile, în timp scurt vei obţine rezultate formidabile.

pa, pa.

| DroGuleTz a răspuns:

Incearca o masca din ou pui intai albusul il lasi sa se usuce si clatesti apoi galbenusul clatesti si dai cu o crema pentru fata iti vor trece si eu am trecut prin perioada asta fa ce tiam spon in fiecare seara si iti vor trece sau mai bine intelegi daca te uiti aici :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=Rk4xdYt3ick&feature=feedlik funditza ?:o3

| AndaAndore a răspuns:

Zineryt. Este foarte bun pentru acnee in ziua de astazi. Cu sigurantsa ii vor trece daca va folosi regulat acea solutsie.
Succes!
Funda?batting eyelashes

| sCHmeTELinG a răspuns:

Sa intrebe la farmacie. Spune-i sa nu mai manince dulciuri si cola, mai ales ciocolata ca de la ele ies ingrozitor de multe