| DianaRoxana a întrebat:

ma numesc Diana si am patit-o in noaptea de revelion. Mi-am pierdut telefonul, insa indata ce am ajuns acasa am sunat la Orange si am blocat cartela. Credeti ca imi pot recupera numarul de telefon si agenda...printr-un transfer.sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| Raluu a răspuns:

Da merge. Prietenu meu a patit-o. Mergi la Orange si ceri o alta cartela cu nr tau. Funda?

1 răspuns:
| Rucsi a răspuns:

Si eu l-am pierdut si am mers la cei de la Orange am inchis cartela aceea si am cerut alta dar tot cu numarul de tel de dinainte.