| SupraDozaDeHashish19 a întrebat:

Buna ma numesc Florin si am o intrebare!
Sunt in generala si a fost un sfert din clasa mea si o fata din alta clasa destul de dezvoltata pentru varsta ei fizic
Si de la noi din clasa au venit toate uratele si piticele
Aceea fata s-a dat la toti baieti sa vada slabiciunile ei fata de ei si a ales un baiat au fost o luna impreuna si dupa s-au despartit
Dupa 2 saptamani a fost cu alt baiat de la mine din clasa si s-au despartit acum esti singura si nu stiu ce sa fac sa o cuceresc(PS.E f perversa ) Urgentt

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Las-o. Nu este de tine.
*-*

| darrio2007 a răspuns:

Iti plac astea care zboara din pom in pom?

| neutrino a răspuns:

Nu stiu de ce mergi la scoala daca nici sa scrii nu ai invatat, in plus ai avea si mai mult timp pentru fete. Tu nu vezi ca nu poti avea nici macar aceasta fata care a fost cu toti baietii, dupa spusele tale?

| Mlov3u4ever a răspuns:

Mai intai vezi daca te place, mai bine ai intreba-o. Apoi poti s-o ''cuceresti''. Bafta!

| Smile3 a răspuns:

Frate dar pe bune acum, inteleg ca arata misto, dar de ce o vrei daca este chiar atat de perversa?! in fine, pai ai putea sa-ti schimbi look-ul sa porti camasi desfacute peste un tricou, sa-ti faci tepi in cap( stiu ca nu pare a fii mare lucru, dar un tip de la mine din clasa tot asa era super ratat si chestii si can a inceput sa-i placa de o tipa s-a schimbat TOTAL, si a cam reusit s-o cucereasca!winking ) sh chiar ai putea sa cauti si tu replici marfa de genu: auzi, dar tu cand erai mica ti-ai bagat mana in priza? pentru ca, arati traznet! REPET : stiu ca suna prea comun si chestii, dar ea o sa te considere dragut si o sa zica ca esti amuzant..parerea mea! sper ca te-am ajutaat!winking

| daNN2000 a răspuns:

Fi tu insuti!

| SupraDozaDeHashish19 explică:

(scuze sunt foarte grabit)era intro excursie