| Usordargreu a întrebat:

Deci in clasa a venit un nou baiat la cateva zile am acceptat sa fim impreuna. Dupa o luna ne-am despartit.Eu aflu ca de fapt el a pus un pariu cu un baiat sa fie cu mine 2 luni si daca reuseste îi da 50 de lei..Eu m-am suparat foarte rau. Dupa aia el si-a cerut scuze, ne-am impacat, ne-am despartit, iar ne-am impacat, iar ne-am despartit, iar ne-am impacat, iar ne-am despartit.Acum suntem impreuna si el pleaca la Bucuresti, nu are telefon ptc i s-a stricat.Eu intru in vacanta de iarna, nu pot vorbi cu el 3 saptamani si 5 saptamani nu ne putem vedea pana se termina vacanta.Acum,credeti ca am actionat corect pentru ca m-am impacat cu el de atatea ori? Credeti ca ma place?
Ajutorr

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Mergi mai departe! Nu-i pentru tine!
Inca din momentul in care ai aflat de pariu trebuia sa iti fi vazut de treaba!
Are balta peste!
Nu trebuie sa te mutumesti cu... de-astia!

| Usordargreu explică (pentru ibaal):

Eu nu inteleg...de ce a pus un pariu?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iti pierzi timpul laughing

| RAY a răspuns:

Sunteti amandoi imaturi, ceea ce e normal la varsta voastra, nu stiu daca te place sau nu, totusi amuzant pariul

| Catrice a răspuns:

Te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place, te place, nu te place.

Dacă ii plăcea de tine, nu se despărțea de atâtea ori. Vrea sa se laude ca are iubita și cum tu ești disponibilă, de ce nu?

| Donsavas a răspuns:

Te ai uitat la pariu cu viața?

| Usordargreu explică:

De ce a pus un pariu?